Novinka - Dodatky ke katalogům MICHEL Zámoří


Dodatek ke katalogům Zámoří Band 8+9

Tento doplňkový katalog obsahuje nové známky katalogizované od vydání katalogů MICHEL Zámoří Jižní a Jihovýchodní Asie 2006 a Střední a Východní Asie 2006, které byly publikovány v MICHEL Rundschau do vydání 11/2006 včetně. 

Dodatek ke katalogu Zámoří Band 2

Tento doplňkový katalog obsahuje nové známky katalogizované od vydání katalogu MICHEL Karibské oblasti  vydaný v roce 2004/2005, které byly publikovány v MICHEL Rundschau do vydání 11/2006 včetně.

 

 

Dodatek ke katalogu Zámoří Band 7

Tento doplňkový katalog obsahuje nové známky katalogizované od vydání katalogu MICHEL Austrálie, Oceánie, Antarktis vydaný v roce 2005/2006, které byly publikovány v MICHEL Rundschau do vydání 11/2006 včetně.

 

 

Dodatek ke katalogu Zámoří Band 3

Tento doplňkový katalog obsahuje nové známky katalogizované od vydání katalogu MICHEL Jižní Amerika vydaný v roce 2005, které byly publikovány v MICHEL Rundschau do vydání 11/2006 včetně.

 

 

Dodatek ke katalogu Zámoří Band 4

Tento doplňkový katalog obsahuje nové známky katalogizované od vydání katalogu MICHEL Severní a Východní Afrika vydaný v roce 2005, které byly publikovány v MICHEL Rundschau do vydání 11/2006 včetně.

 

Dodatečně byly přijaty i katalogizace připravené k publikování k okamžiku redakční uzávěrky, které se nacházely v tzv. stojaté vazbě. Společně se svazkem katalogu poskytuje tento sešit aktuální přehled emisí poštovních známek zemí pojednaných v katalogu.

  

Některé země v tomto doplňkovém svazků nepřicházejí s novinkami nebo k poslední katalogizaci došlo již dávno. To může být způsobeno tím, že se k nám z těchto zemí do redakční uzávěrky nedostaly žádné novinky a nemohly být katalogizovány. Může to být však také způsobeno tím, že se ještě nepodařilo u těchto známek vyjasnit legálnost; což je dnes bohužel stále větším problémem. Snažíme se sice řešit takové problémy co možná nejrychleji, kontakty s příslušnými poštovními správami však nejsou vždy jednoduché. Mějte proto prosím pochopení pro vzniklé prodlevy. Neboť naším cílem je provést katalogizaci nových známek z celého světa co možná nejrychleji, avšak skutečně jen takových známek, které jsou schváleny pro účely frankování a proto si také zaslouží své jméno.

 

Abychom usnadnili manipulaci s tímto doplňkovým katalogem, byl na následující straně přijat seznam použitých zkratek a značek. Na 4. stránce knižní obálky se nachází obsah, který usnadní vyhledávání podle určitých zemí.

 

Doufáme, že se Vám tento doplňkový katalog bude líbit a že Vám zkrátí dobu čekání na nové vydání celého katalogu.

 

Zdroj : SCHWANEBERGER VERLAG GMBH (  Dodatky 2007)Komentáře ke článku: [Přidat komentář]


Tento článek zatím nebyl komentován. Buďte první!