Novinka v našem e-shopu - Deutschland-Spezial-Katalog 2007 in englischer Sprache (in Farbe)


Deutschland-Spezial-Katalog 2007 in englischer Sprache (in Farbe)

Obsah:

464 Stran

1100 barevných obrázků

50 000 ocenění

Místní i zahraniční sběratelé po desetiletí považovali německý specializovaný katalog MICHEL za nepostradatelnou příručku pro svého koníčka. Pro vydavatele katalogu MICHEL je tato skutečnost nejlepší pobídkou k tomu, aby se kvalita tohoto mezinárodně uznávaného předního katalogu rok od roku zvyšovala.V tomto vydání jsou představeny populární sběratelské oblasti německých zahraničních pošt a kolonií ve zcela nové verzi, která byla vytvořena ve spolupráci s pracovní skupinou a příslušným sdružením odborníků. Na téměř 100 stranách s přibližně 300 novými ilustracemi přináší specializovanému německému sběrateli nejnovější výsledky filatelistických výzkumů, týkajících se předchůdců známek a provizorních známek, emisí známek, okupačních emisí, deskových vad a vad přetisků.

 

Všechny ceny v německém specializovaném katalogu 2007 byly zkontrolovány a přizpůsobeny současné situaci na trhu. Mnoho menších zvýšení cen lze pozorovat zejména ve specializovaných oblastech.. K významnému nárůstu cen došlo u zrušených hodnot Danzig a u posledních dvou úředních sad známek německého císařství, jejichž ceny se u legitimně zrušených známek zvýšily o více než 100 %. Ceny jsou uvedeny v US dolarech.

 

Více než 460 stran odborných znalostí, 2100 ilustrací s podrobným popisem a zhruba 50 000 cenových záznamů činí německý specializovaný katalog velmi cenným. Kromě toho vás náš měsíční obchodní katalog MICHEL-Rundschau aktuálně informuje o nejnovějších filatelistických poznatcích v oblasti klasického i moderního sběratelství.

 

Rádi bychom srdečně poděkovali pracovním skupinám sdružujícím odborníky a obchodníky, kteří nám poskytli své odborné znalosti. Překladatelské služby poskytla společnost RJI Philatelics, Matthews, NC, USA.

 

Přejeme všem našim čtenářům mnoho příjemných hodin strávených s německým specializovaným katalogem 2007 a s jejich koníčkem, německou filatelií.

 

Zdroj : SCHWANEBERGER VERLAG GMBH (Katalog Deutschland Spezial 2007)

 Komentáře ke článku: [Přidat komentář]


Tento článek zatím nebyl komentován. Buďte první!